Początki naszej firmy sięgają przełomu 2003/2004 roku, kiedy to w Kalwarii Zebrzydowskiej założyliśmy Studio Reklamy Bellgraf. Szybko zyskaliśmy stałych, zadowolonych klientów, co pozwoliło nam na spokojny rozwój firmy (technologiczny oraz osobowy) i systematyczne poszerzanie palety naszych usług. W tym momencie jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe prace między innymi w zakresie: reklamy zewnętrznej, gadżetów reklamowych czy promocji w Internecie. Innymi słowy dajemy naszym klientom wszystko, czego potrzebują, by skutecznie rozgrywać swoją biznesową partię szachów.

Nasz zespół składa się tylko ze sprawdzonych specjalistów. Dobierając członków naszej ekipy, kierujemy się oczywiście ich umiejętnościami i kreatywnością. Ale nie jest to jedyne kryterium. Zależy nam bowiem również, by Bellgraf tworzyła grupa ludzi, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją. Z doświadczenia wiemy, że właśnie takie podejście daje najlepsze efekty.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do lokalnych przedsiębiorców i instytucji, ale również do przedsiębiorców z innych regionów naszego kraju. W tym momencie stale współpracujemy z urzędami miast, fundacjami oraz z wieloma dużymi i małymi firmami z województwa małopolskiego i województw ościennych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i dołączenia do
szerokiego grona ludzi, którzy nam zaufali!


Bellgraf - studio reklamy

Kalwaria Zebrzydowska, ul. Targowa 1
1 piętro - budynek poczty i banku PKO

tel. 33 876 56 95
e-mail: info@bellgraf.pl

Nasze biuro jest czynne
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00


Zapraszamy!

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.