Pieczątki kreatywne Zobacz większe

Pieczątki kreatywne

NIO INICJAŁY to pieczątki, za pomocą których samodzielnie stworzysz spersonalizowane, wyjątkowe odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

NIO INICJAŁY to pieczątki, za pomocą których samodzielnie stworzysz spersonalizowane, wyjątkowe odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce. Zestaw zawiera 52 litery, o wyjątkowym, eleganckim i ponadczasowym kroju, dzięki którym ułożysz dowolną kombinację znaków. Całość tworzy piękne odbicie, które umieszczone na papeterii, zaproszeniu czy prezencie podkreśli jego osobisty charakter oraz nada mu elegancji i wyrafinowania. Użytkownik posiada możliwość wielokrotnej zmiany treści odbicia pieczątki.
Jeśli szukasz czegoś, co jest niebanalne, a zarazem cudownie podkreśla charakter przyjęcia – ten zestaw jest dla Ciebie!

Zastosowanie

Pieczątka Nio Monogram znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: zaproszeń ślubnych, ex libris, kartek, winietek, papierowych naklejek, ozdób, zawieszek na alkohol, albumów, księgi gości, numerów stolików i planów stołów, kopert, podziękowań dla gości, serwetek, menu i wielu innych elementów.

Zawartość zestawu:

- Pieczątka Nio Inicjały
- 3 różne wzory ram
- 52 litery o eleganckim kroju
- Poduszka E/R40 z tuszem w kolorze grafitowym

Pieczątka zapakowana jest w elegancki, przezroczysty,
odporny blister z perforacją

Jak to działa?

1. Wybierz wzór ramki, którą chcesz odbić.
2. Ściśnij pieczątkę w dłoni, tak aby zobaczyć płytkę tekstową.
3. Nałóż wybrany wzór na płytkę tekstową.
4. Dodaj litery.
4. Twój wzór jest gotowy do odbicia!

Jeśli chcesz zmienić wzór, ściśnij ponownie pieczątkę, wyczyść gumkę z wzorem, zdejmij nałożony poprzednio wzór pincetą, odłóż wzór do pudełka.

11 Inne produkty w tej samej kategorii: